AktualnościO nasCoaching i mentoringConsultingSzkoleniaSzkoła Coachingu MLCKontakt

O nas

Newsletter

Chętnych do otrzymywania newslettera o nowych wydarzeniach, artykułach, ofertach, zapraszamy do zapisywania się do bazy naszego newslettera.

Podaj e-mail:

O nas

foto
Wspieramy firmy w rozwoju zasobów ludzkich, w zarządzaniu, w procesach zmian. Wdrażamy efektywne programy szkoleniowe, doradcze, prowadzimy coaching indywidualny i zespołowy dla członków zarządów, menedżerów, kluczowych pracowników. O skuteczności tych działań świadczy nasza stała obecność na rynku od początku lat 90-tych oraz uznanie klientów.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów posiadających interdyscyplinarną wiedzę i bogate doświadczenie. Dzięki temu integrujemy praktykę w zarządzaniu oraz wiedzę psychologiczną.

Utrzymujemy stałą współpracę z zagranicznymi organizacjami i ośrodkami doradczo-szkoleniowymi. Prowadzimy kursy certyfikacyjne zgodne w wymogami polskich i międzynarodowych organizacji.

Jesteśmy zrzeszeni w Izbie Coachingu.

logo.gif

Misja i wartości

Nasza misja:

Upowszechnianie ogólnej kultury psychologicznej przez udostępnianie praktycznych narzędzi i wiedzy, wspomagających budowanie pozytywnych relacji międzyludzkich, rozwój i pełniejsze wykorzystanie potencjału jednostek i zespołów.

Realizując naszą misję kierujemy się następującymi wartościami:

  • Rzetelność – oferujemy wysoki poziom merytoryczny.
  • Profesjonalizm, otwartość i rozwój – oferujemy klientom wsparcie wysokiej jakości profesjonalistów. Dbają oni o stały własny rozwój, korzystając z odkryć i dorobku dziedzin takich jak psychologia, edukacja, zarządzanie i innych.
  • Odpowiedzialność – dbamy o osiąganie trwałych pozytywnych efektów z poszanowaniem indywidualności klientów, jak też dobra ich otoczenia.
  • Skuteczność – kładziemy nacisk na praktyczne rozwiązania, które przekładają się na codzienną praktykę.
  • Uczciwość – obiecujemy to, co jest możliwe do osiągnięcia przez naszych klientów i to, czego jesteśmy w stanie nauczyć,
  • Elastyczność – dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb konkretnego odbiorcy i zmieniającej się sytuacji rynkowej.
  • Kreatywność – poszukujemy nowych zastosowań posiadanych przez nas narzędzi oraz tworzymy nowe.